No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Borja Valero largohet nga Interi: I nderuar që përfaqësova këto ngjyra

Borja Valero largohet nga Interi: I nderuar që përfaqësova këto ngjyra

Interi duket mjaft i angazhuar në merkaton e verës, kryesisht në hyrje, duke synuar emra të njohur për mesfushën. Mes tyre spikat Tonali dhe Arturo Vidal, dy dëshira të mëdha të trajnerit Conte. Megjithatë, shtimi I emrave të rinj në këtë repart do të ngushtojë skajshmërisht hapësirat për të tjerët, lojtarët ekzitues, ndaj është e domosdoshme të funksionojë edhe merkatoja në dalje.
Pikërisht këtë drejtim ka ndjekur Borja Valero, i cili ka zyrtarizuar sot lamtumirën nga zikaltrit. Vetë mesfushori spanjoll e konfirmoi largimin nga Interi përmes një postim të publikuar në profilet e tij sociale: “Ishte nder të përfaqësoja këto ngjyra. Faleminderit për gjithçka, Inter!”

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments