No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Zbulohen super shifrat Tonali-Milan, Interi ende nuk reagon!

Zbulohen super shifrat Tonali-Milan, Interi ende nuk reagon!

Inter ishte afër mbylljes së blerjes së Sandro Tonali për disa kohë dhe sipas shumëkush kjo duhet të ishte java e nënshkrimit, por në realitet ka shenja të një negocimi të bllokuar, pavarësisht nga fakti se marrëveshja është vendosur tashmë në bazë të një huazimi prej 3 milion eurosh me detyrimin e blerjes 30 milion. Milan përpiqet të përfitojë nga kjo situatë e pasigurisë dhe dëshiron të rrëmbejë talentin e ri të Brescias.
Calciomercato Milan – Assalto a Tonali: Rebic vuole restare e Ibra… – Pianeta Milan
Sipas “Gazzetta dello Sport” dhe “Corriere dello Sport”, oferta kuqezi ka shkuar në 10 mln euro huazim dhe 25 të tjera me mundësi blerje, duke shtuar 3 mln bonus dhe 15% të vlerës së kartonit te Cellino (presidenti i Brescias) në rast rishitje. Futbollisti ka dhënë pëlqimin e tij, i bindur se te projekti taktik i Piolit do të kishte më shumë hapësirë se te Interi i Contes, ku ka më shumë mesfushorë dhe pritet t’i shtohet baterisë edhe Vidal nga Barcelona.
Palët janë duke biseduar dhe derbi ndizet edhe më shumë!

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments