No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Tottenham tentoi talentin italian,por u refuzua

Tottenham tentoi talentin italian,por u refuzua

Tottenham tentoi të “grabiste” talentin italian Nicolo Zaniolo nga Roma dhe madje dërgoi edhe një emisar të klubit për të negociuar, duke vendosur në tavolinë jo pak por 50 mln euro!
Një shifër e lartë kjo për verdhekuqtë, por që pronari i ri, Friedkin, ka refuzuar kategorikisht duke e parë ish-talentin e Interit si pjesë të projektit.
Tani për Zaniolo hapen rrugët e rinovimit të kontratës duke shkuar me 3 mln euro në sezon edhe për dy vite të tjera.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Presidentja Osmani: Xhudistet tona të arta me medalje e me shpirt, po e ngrisin Republikën tonë lart e më lart!

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka vlerësuar lartë punën e xhudistëve kosovarë në garat ndërkombëtare në veçanti, Distria Krasniqin. Krasniqi, sot fitoi medaljen...

Mundësia e larigimit të Haaland,Dortmund të gatshëm për zëvëndësimin e tij

Ka shumë ankth në shtëpinë e Borussia Dortmund. Erling Braut Haaland, sulmuesi i ri që ka çmendur gjithë Europën, mund të largohet nga klubi verdhezi...

Medalja e dytë për Kosovën, Nora Gjakova fiton të bronztën në Evropian

Nora Gjakova ka vazhduar serinë impresive në kampionatet evropiane. Pasi vjet nuk mori pjesë për shkak të koronavirusit, Nora të premten fitoi medaljen e...

Merret vendimi per kthimin e tifozëve në Seria A

Një hap i vogël drejt normalitetit: nga 1 maji i ardhshëm, në Serinë A do të kthehet publiku në stadiumet që janë në zonën...

Recent Comments