No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Messi-Guardiola, 3 orë në telefon pas Bayern-Barca! Ja çfarë biseduan

Messi-Guardiola, 3 orë në telefon pas Bayern-Barca! Ja çfarë biseduan

Mbërrijnë detaje interesante nga Anglia dhe më saktësisht “Sky Sports” sa i përket bisedës që ndodhi mes Lionel Messi dhe Pep Guardiola pas humbjes poshtëruese 8-2 të Barcelonas kundër Bayern në çerekfinalen e Champions League.
Kapiteni blaugrana ka qenë vërtet i tronditur dhe pa fjalë, aq sa menjëherë ka ngritur telefonin dhei ka telefonuar “mentorit” të tij. Një bisedë që ka zgjatur tri orë të mira, teksa vetë Leo i ka shpjeguar se si është situata te Barcelona, nga roli i Bartomeut te gjithçka ka ndodhur këto vite, ndërsa në anën tjetër Guardiola i ka thënë se do të bënte çmos ta merrte te City për të provuar të kthehen të fitojnë Champions League bashkë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër Chelseat

Mesfushori uruguaian i Real Madridit, Fede Valverde ka rezultuar pozitiv në testimin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të...

Dortmund zgjedh ish-yllin e Milan si zëvendësues të Haaland

Erling Haaland është vënë në shënjestër të klubeve të mëdha të Europës. Nëse norvegjezi do të largohet nga Dortmund në merkaton e verës, verdhezinjtë duket...

Llapi arrin në finale të Kupës, një hap larg ëndrrës evropiane

Llapi është kualifikuar në finalen e Kupës së Kosovës në futboll. Skuadra e trajnerit Tahir Batatina, barazoi 2:2 të mërkurën në Podujevë kundër Prishtinës,...

Andrea Agnelli i urryer i madh, pritet revolucion tek Juventusi

Të jesh i urryer, sepse je president i Juventusit, është normale. Andrea Agnelli, megjithatë, papritmas e pa veten armiku numër një publik në të...

Recent Comments