No menu items!
Ballina KRYESORE Feronikeli përforcon mbrojtjen me një slloven

Feronikeli përforcon mbrojtjen me një slloven

Feronikeli ka arritur një tjetër marrëveshje, duke nënshkruar kësaj radhe me mbrojtësin slloven, Ozbej Kuhar.

Lojtari ka nënshkruar një kontratë me Feronikelin për të kaluar sezonin e ardhshëm si pjesë e këtij klubit.

Kuhar luan në pozitën e mbrojtësit të djathtë dhe vjen në Feronikel në vazhdën e përforcimeve të afatit kalimtar veror.

Mbrojtësi slloven, më parë ishte pjesë e klubit të NK Triglav nga Sllovenia.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dy autogola dhe Messi “show”, Barcelona “manita” ndaj Getafes

Nuk e pati të lehtë sa duket nga rezultati, por Barcelona arriti të marrë tre pikë ndaj Getafes dhe të vazhdojë ndjeksjen...

Kosova VR siguron kalimin në Ligën e Dytë

Kampionati në Ligën e Tretë të futbollit kosovar ka për t’i zhvilluar edhe tri ndeshje deri në mbyllje të këtij edicioni, mirëpo...

Napoli turpëron Lazion

Napoli ka marrë një fitore spektakolare në shtëpi ndaj Lazios me shifrat e thella 5:2, duke i turpëruar kryeqytetasit.

Adnan Januzaj realizon gol për Sociedadin

Futbollisti shqiptar me pasaportë belge, Adnan Januzaj ka arritur të shënojë gol në sfidën që skuadar e tij Real Sociedad po e...

Recent Comments