No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Burofax i Messit, shpërthen ish-presidenti katalanas: Nuk komandon ai, por klubi! E...

Burofax i Messit, shpërthen ish-presidenti katalanas: Nuk komandon ai, por klubi! E kam lexuar kontratën

Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Gaspart foli me Marca për të ardhmen e Lionel Messit duke ngritur tonet!
“Messi nuk mund të largohet. Ai do të duhet të largohet në vitin 2021. Unë e kam parë kontratën dhe është shumë e qartë. Klauzola përfundoi në qershor dhe nuk ka kthim mbrapa. Unë preferoj që ai të largohet vitin e ardhshëm me 0 sesa tani për më pak se 700 milion euro. Këtu komandon klubi, jo lojtari”.
“Klubi ka paguar lojtarët. Dhe nuk është çështje parash, ka një kontratë të nënshkruar dhe kaq”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments