No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Blatter tallet me Mbappe pas finales së Champions! Thumbon edhe PSG

Blatter tallet me Mbappe pas finales së Champions! Thumbon edhe PSG

Champions 2019-20 ka përfunduar me kohë, por komentet vazhdojnë… Sepp Blatter, ish presidenti i FIFA-s, foli për Champions League dhe sidomos për gabimin e Kylian Mbappé në finalen kundër Bayern Munich: “Pak para gjysmës fundit të pjesës së parë, pati një shans të lehtë në këmbën e djathtë, në 9-10 metra nga porta.. Edhe unë do ta kisha shënuar! PSG mbështetet shumë në yjet e saj, ata shpesh nuk jetojnë sipas reputacionit të tyre”.
Bayern Munich spirit kept PSG stars Neymar and Kylian Mbappe quiet in Champions League final, says Serge Gnabry | The Independent
Kujtojmë që PSG shpërdoroi disa raste ndaj Bayern, ku protagonistë ishin Mbappe dhe Neymar, por megjithatë edhe super pritjet e Neuer duhen vlerësuar jo pak.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments