No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Barcelona nis stërvitjen pa yjet, Koeman ndodhej në Holandë! Klubi ka frikë...

Barcelona nis stërvitjen pa yjet, Koeman ndodhej në Holandë! Klubi ka frikë nga e hëna…

Sezoni i sezonit 2020/21 i Barcelona do të fillojë zyrtarisht të hënën, kur skuadra do të zhvillojë seancën e parë stërvitore nën urdhërat e Ronald Koeman.
Ndërkohë, megjithatë, disa lojtarë janë tashmë në punë në Ciutat Esportiva: Trincao, Pedri, Matheus Fernandes, Rafinha, Waga, Miranda, Oriol Busquets, Gustavo Maia dhe Carles Aleñá, ose ndryshe nënshkrimet e reja dhe apo ata që janë kthyer nga huazimet. Braithwaite ishte gjithashtu me ta, ndërsa Ansu Fati dhe Busquets punuan veçmas. Todibo dhe Pjanic janë të izoluar për shkak të dy koronavirus pozitiv.
Klubi i frikësohet faktit që të hënën Messi mos paraqitet në stërvitje. Sakaq, sot trajneri Koeman do të jetë në Barcelonë pasi do të kthehet nga Holanda ku ishte duke u kuruar nga zemra.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Rebic kalon Milan në avantazh me një super gol (Video)

Është zhbllokuar në minutën e 13-të ndeshja mes Milan-it dhe Genoa-s, e vlefshme për javën e 31-të të Serisë A. Kanë qenë kuqezinjtë që kanë...

Munishi flet për aventurën e tij te Gjilani

Trajneri i mirënjohur dhe karizmatik në futbollin e Kosovës, Ismet Munishi e ka nisur një aventurë të re te skuadra e Gjilanit. Në një periudhë...

Vjen oferta e parë për Cristiano Ronaldon, 17 milionë euro në sezon

E ardhmja e shumë lojtarëve të Juventus është në dyshim. Cristiano Ronaldo, Dybala dhe Morata, për arsye të ndryshme, janë në diskutim. Veçanërisht portugezi, për të...

Messi bën tifozët e Barçës të ëndërrojnë

Numri 10 argjentinas, kapiten dhe protagonist i finales së Kupës së Mbretit të fituar nga katalanasit kundër Atheltic Bilbao-s, Lionel Messi ka folur në...

Recent Comments