No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Barcelona merr vendim mbi Messin! Ja çfarë pritet të ndodhë tani

Barcelona merr vendim mbi Messin! Ja çfarë pritet të ndodhë tani

Lajme të rëndësishme për të ardhmen e Lionel Messit raportohen nga Chiringuito. Barcelona po planifikon të bëjë një deklaratë zyrtare për shtyp për të shpjeguar se Lionel Messi është i pashitshëm për klubin. Një komunikim që nuk mbërriti gjatë prezantimit të Trincao, gjatë fjalëve të Ramon Planes pikërisht për të adresuar çështjen Messi por që mund të vijë menjëherë, për të paraprirë ndoshta letrën e lamtumirës që po përgatit argjentinasi!
Sakaq, nuk ka ende asnjë përgjigje ndaj Bartomeu që dje i dërgoi një mesazh indirekt Lionel Messit dhe babait të tij Jorge: ai është i gatshëm të japë dorëheqjen nëse argjentinasi e njeh publikisht presidentin si një problem për klubin. Tani për tani, shpjegon Sport, nuk ka përgjigje nga Messi dhe vendimi për t’u larguar duket i pakthyeshëm.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër Chelseat

Mesfushori uruguaian i Real Madridit, Fede Valverde ka rezultuar pozitiv në testimin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të...

Dortmund zgjedh ish-yllin e Milan si zëvendësues të Haaland

Erling Haaland është vënë në shënjestër të klubeve të mëdha të Europës. Nëse norvegjezi do të largohet nga Dortmund në merkaton e verës, verdhezinjtë duket...

Llapi arrin në finale të Kupës, një hap larg ëndrrës evropiane

Llapi është kualifikuar në finalen e Kupës së Kosovës në futboll. Skuadra e trajnerit Tahir Batatina, barazoi 2:2 të mërkurën në Podujevë kundër Prishtinës,...

Andrea Agnelli i urryer i madh, pritet revolucion tek Juventusi

Të jesh i urryer, sepse je president i Juventusit, është normale. Andrea Agnelli, megjithatë, papritmas e pa veten armiku numër një publik në të...

Recent Comments