No menu items!
Ballina KRYESORE Muriqi-Lazio, Fenerbahce “ngrin” Taren: Vetëm me kushtet tona!

Muriqi-Lazio, Fenerbahce “ngrin” Taren: Vetëm me kushtet tona!

“Muriqi? Nuk ka asnjë lajm të rëndësishëm. Ne kemi bërë një njoftim për shtyp ditët e fundit dhe ai mbetet i vlefshëm. Nëse kërkesat tona përmbushen, atëherë Vedat do të largohet drejt Lazio dhe ne do të marrim një sulmues tjetër”. Duke iu përgjigjur një pyetjejeje specifike të gazetarëve turq, Selahattin Baki, anëtar i bordit të Fenerbahce, thellon misterin rreth qendërsulmuesit kosovar, që u pa si përforcim i ri i Lazio.
Pastaj, në mikrofonat e “A Spor”, ai shtoi: “Ne nuk jemi një klub që duhet të shesim, jemi një klub i madh dhe i fortë. Nëse del një ofertë tërheqëse, do ta konsiderojmë. Por, në këtë moment, shitja e Muriqi është diçka që nuk ekziston”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments