No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Milani dhe Raiola në tavolinë, merret vendimi përfundimtar për Ibrën

Milani dhe Raiola në tavolinë, merret vendimi përfundimtar për Ibrën

Sky Sport e konsideron të kryer rinovimin e Zlatan Ibrahimovicit me skuadrën e Milanit. Prestigjozja italiane bën me dije se palët kanë gjetur gjuhën e përbashkët dhe gjiganti i sulmit do të jetë pjesë e ekipit.
Suedezi ka hedhur firmën në kontratë deri në vitin 2021. Ai do të jetë sulmuesi kryesor i “Djallit” dhe për sezonin e ardhshëm. Shtatlarti rinovoi pas shumë bisedimeve mes tij dhe klubit.
Agjenti Mino Raiola u mundua që të mbante peshë tifozët deri në momentet e fundit, por tashmë gjithçka është zgjidhur. Dëshira e trajnerit Stefano Pioli është realizuar dhe Ibra do të udhëheqë ekipin.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments