No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Messi rikthehet në stërvitje me Barcelonën, ka një kleçkë!

Messi rikthehet në stërvitje me Barcelonën, ka një kleçkë!

Lionel Messi do të rikthehet në Barcelonë, madje do të bëjë stërvitje nën urdhrat e trajnerit të ri Ronald Koeman. Holandezi do të drejtojë për herë të parë argjentinasin në stërvitje, por kjo nuk do të thotë se “Pleshti” ka ndryshuar mendim për qëndrimin e tij në Spanjë.
Gjashtë herë fituesi i Topit të Artë do të shkojë të paraqitet të dielën në klub ku do të kryejë testin e COVID-19. Argjentinasi me shumë mundësi do të stërvitet me grupin ditën e hënë.
Kapiteni nuk do probleme me klubin dhe po mundohet që të jetë rigoroz. 33-vjeçari nuk do që të përfundojë në gjyq me klubin e tij. Messi dëshiron një largim pa probleme, prandaj po i përgjigjet programit të klubit deri në shkëputjen nga skuadra.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments