No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Liria transferon mbrojtësin e Llapit!

Liria transferon mbrojtësin e Llapit!

Liria ka bërë goditjen e radhës në afatin kalimtar, duke forcuar repartin e mbrojtjes.

Prizrenasit kanë marrë në radhët e veta Ardijan Hotin, i cili në edicionin e kaluar ka qenë pjesë e Llapit.

Futbollisti u shpreh shumë optimist për aventurën e re me bardhezinjtë.

“Pres që të arsyetoj besimin. Liria është skuadër e madhe dhe objektivi ynë është kthimi në elite”, ka deklaruar Hoti për faqen zyrtare të klubit.

Ndërkohë, zëdhënësi i klubit, Duark Thaçi, pret që Lirisë t’i bashkohet edhe një sulmues.

“Tashmë me këtë prurje kemi përmbyllur edhe një zbrazëtirë në këtë pozitë. Presim që skuadrës t’i bashkohet edhe një sulmues”, është shprehur ai.

Liria do të bëjë pjesë në Grupin A të Ligës së Parë, që nga shumë njohës të futbollit vendor po konsiderohet si një mini-Superligë, marrë parasysh konkurrencën e fortë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Manchester City blindon Foden me një rrogë marramendëse

Phi Foden ka shpërthyer. Në përballjen e dyfishtë kundër Borussia Dortmund në çerekfinalet e Champions League ka qenë vendimtar në të dy ndeshjet, për...

Musaila realizon dy gola, Bayern fluturon (VIDEO)

Bayern Munich e mbyll pjesën e parë në fushën e Wolfsburg me rezultatin 3-1. https://streamable.com/7jwios Pas fillimit super të djemve të Hansi Flick me golin e...

Edhe një medalje e madhe për Kosovën, Akil Gjakova në finale të Evropianit

Kosova ka siguruar edhe një medalje në Evropianin e xhudos në Lisbonë. Akil Gjakova ka kaluar në finale të kategorisë deri 73 kilogramë. Akili...

Ylli i Chelsea-t zbulon prapaskenën: Doja të tërhiqesha në moshën 17 vjeç

Jorginho, mesfushori i Chelsea-t, është rrëfyer në një intervistë të dhënë për Daily Mail. “Po të isha bërë një futbollist profesionist në Brazil, do të...

Recent Comments