No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Gjilani negativ në teste, pozitiv në shpresën për mrekulli!

Gjilani negativ në teste, pozitiv në shpresën për mrekulli!

Futbollistët e Gjilanit kanë rezultuar negativë pas testeve në laboratorin e licencuar nga UEFA, Synlab në Shqipëri.

Kësisoj, s’do të ketë probleme para ndeshjes ndaj APOEL-it, përcjellë Gazeta Olle.

“Sport Club Gjilani njofton se pas testimeve të djeshme në laboratorin e licensuar të UEFA-së, në Shqipëri “Synlab”, e gjithë skuadra e Gjilanit ka rezultuar negativ.

Pas konfirmimit të rezultateve sot, skuadra e Gjilanit merr dritën e gjelbërt që në mbrëmjen e sotme të zhvilloj takimin e rundit të parë në Europa Ligë, kundër APOELIT të Nikozisë”, njofton klubi bardhekuq.

Takimi fillon prej 19:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Deklaratat, kuotat dhe më të rejat rreth sfidës mund t’i mësoni duke klikuar këtu. /Gazeta Olle/

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dy autogola dhe Messi “show”, Barcelona “manita” ndaj Getafes

Nuk e pati të lehtë sa duket nga rezultati, por Barcelona arriti të marrë tre pikë ndaj Getafes dhe të vazhdojë ndjeksjen...

Kosova VR siguron kalimin në Ligën e Dytë

Kampionati në Ligën e Tretë të futbollit kosovar ka për t’i zhvilluar edhe tri ndeshje deri në mbyllje të këtij edicioni, mirëpo...

Napoli turpëron Lazion

Napoli ka marrë një fitore spektakolare në shtëpi ndaj Lazios me shifrat e thella 5:2, duke i turpëruar kryeqytetasit.

Adnan Januzaj realizon gol për Sociedadin

Futbollisti shqiptar me pasaportë belge, Adnan Januzaj ka arritur të shënojë gol në sfidën që skuadar e tij Real Sociedad po e...

Recent Comments