No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Conte synon lojtarin e Barçës, në të cilin Koeman nuk llogarit

Conte synon lojtarin e Barçës, në të cilin Koeman nuk llogarit

Ronald Koeman nuk e ka në plane dhe Interi nuk heziton t’i rikthehet pistës Arturo Vidal. Edhe pse mesfushori duhet thënë se bëri një sezon të mirë në aspektin personal te katalanasit, kjo nuk mjafton që të mbetet në skuadrën që trajneri holandez po projekton për të ardhmen.

Gazetari i njohur italian, Fabrizio Romano, përmes llogarisë së tij në “Twitter” shkruan se bisedimet kanë nisur dhe në lojë është futur Antonio Conte, i cili e njeh mirë mesfushorin që nga bashkëpunimi i tyre te Juventusi.

Tekniku italian e kërkoi me ngulm Vidal edhe në janar, por Barcelona nuk hoqi dorë prej tij. Kiliani është nën kontratë me katalanasit, që sërish e kanë në dorë të ardhmen e tyre. Edhe pse në listën e largimeve, ata do mundohen të arkëtojnë sa më shumë nga shitja e tij.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Werder Bremen – Mainz, Rashica startues – formacionet zyrtare

Werder Bremeni do të jetë nikoqir i Mainzit në takimin e vlefshëm për xhiron e 30-të kampionale në Bundesliga.

Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër Chelseat

Mesfushori uruguaian i Real Madridit, Fede Valverde ka rezultuar pozitiv në testimin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të...

Dortmund zgjedh ish-yllin e Milan si zëvendësues të Haaland

Erling Haaland është vënë në shënjestër të klubeve të mëdha të Europës. Nëse norvegjezi do të largohet nga Dortmund në merkaton e verës, verdhezinjtë duket...

Llapi arrin në finale të Kupës, një hap larg ëndrrës evropiane

Llapi është kualifikuar në finalen e Kupës së Kosovës në futboll. Skuadra e trajnerit Tahir Batatina, barazoi 2:2 të mërkurën në Podujevë kundër Prishtinës,...

Recent Comments