No menu items!
Ballina KRYESORE Zyrtare: Korenica prezantohet te Ballkani

Zyrtare: Korenica prezantohet te Ballkani

Ballkani ka kompletuar transferimin e Meriton Korenicës nga Prishtina. Mesfushori nga Rahoveci ka nënshkruar me portokallezinjtë dhe në edicionin e ri do të veshë fanellën e skuadrës nga Suhareka.

“Fantazisti Meriton Korenica , nga sot i bashkohet FC Ballkani-t. Tani e tutje fantazive të tij me topin do t’i gëzohen dhe duartrokasin fansat e klubit tonë. Mirësevjen Korenica, kemi punë për të bërë. Na priftë e mbara”, shkruan klubi nga Suhareka në prezantimin e përforcimit të ri.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments