No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Thiago Silva afër akordit me Chelsean

Thiago Silva afër akordit me Chelsean

Thiago Silva po afrohet gjithnjë e më shumë me Chelsea. Mbrojtësi brazilian, finalist i Champions-it, por me kontratë të skaduar me PSG, është profili i zgjedhur nga blutë e Londrës për t’u forcuar në merkaton e kësaj vere. Sipas raporteve nga “The Athletic”, firma e 35-vjeçarit në kontratë pritet të hidhet nesër, duke mbyllur me sukses negociatat. Flitet për një marrëveshje 2-vjeçare, nisur nga mosha e qendërmbrojtësit, por edhe politika e klubit londinez për lojtarët mbi të 30-tat, me të cilët firmos ose rinovon vetëm me nga një vit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Andrea Agnelli i urryer i madh, pritet revolucion tek Juventusi

Të jesh i urryer, sepse je president i Juventusit, është normale. Andrea Agnelli, megjithatë, papritmas e pa veten armiku numër një publik në të...

Agnelli pranon se Superliga Evropiane mori fund

Andrea Agnelli, presidenti i Juventusit ka pranuar se Superliga Evropiane nuk mund të vazhdojë siç ishte planifikuar pa gjashtë klubet nga Premier League. Agnelli...

Ceferin i lumtur: E admirueshme ta pranosh gabimin, vazhdojmë së bashku

Sot në mëngjes, presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin, tha fjalën e tij mbi njoftimin zyrtar për shtyp se klubet u tërhoqën nga...

Pas tërheqjes së anglezëve, Superliga pezullohet zyrtarisht: Do ta rimodelojmë projektin

Nga siguria totale në zbritjen vertikale. Për disa orë projekti i Superligës u shemb në vetvete. Protesta të gjalla nga trajnerë dhe...

Recent Comments