No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Ademi: Me tërë potencialin jam i fokusuar te Kombëtarja, klubet dhe kampionati!

Ademi: Me tërë potencialin jam i fokusuar te Kombëtarja, klubet dhe kampionati!

Gjykata Supreme dje ka publikuar vendimin për kthim në rigjykim të rastit ndaj presidentit të Federatës të Futbollit të Kosovës, Agim Ademit, gjë e cila ia mundëson atij vazhdimin e qetë të mandatit në krye të institucionit drejtues të futbollit vendor.

Dhe pashmangshëm ky vendim ka bërë që tani numri një i FFK-së të vazhdojë punën më i qetë dhe të përqendrohet plotësisht në zhvillimin e futbollit. Një gjë të tillë Ademi e ka bërë edhe nëpërmjet një postimi në profilet zyrtare në rrjete sociale.
“Me tërë potencialin tim jam i fokusuar tek Kombëtarja dhe ndeshjet e saj. Klubet dhe problemet e tyre. Kampionati i ri dhe sfidat e tij”, është shprehur Ademi.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Presidentja Osmani: Xhudistet tona të arta me medalje e me shpirt, po e ngrisin Republikën tonë lart e më lart!

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka vlerësuar lartë punën e xhudistëve kosovarë në garat ndërkombëtare në veçanti, Distria Krasniqin. Krasniqi, sot fitoi medaljen...

Mundësia e larigimit të Haaland,Dortmund të gatshëm për zëvëndësimin e tij

Ka shumë ankth në shtëpinë e Borussia Dortmund. Erling Braut Haaland, sulmuesi i ri që ka çmendur gjithë Europën, mund të largohet nga klubi verdhezi...

Medalja e dytë për Kosovën, Nora Gjakova fiton të bronztën në Evropian

Nora Gjakova ka vazhduar serinë impresive në kampionatet evropiane. Pasi vjet nuk mori pjesë për shkak të koronavirusit, Nora të premten fitoi medaljen e...

Merret vendimi per kthimin e tifozëve në Seria A

Një hap i vogël drejt normalitetit: nga 1 maji i ardhshëm, në Serinë A do të kthehet publiku në stadiumet që janë në zonën...

Recent Comments