No menu items!
Ballina FUTBOLLI MBARËKOMBËTAR Tirana - C. Zvezda, ja kë e shohin favorit absolut bastoret!

Tirana – C. Zvezda, ja kë e shohin favorit absolut bastoret!

Sot në në kryeqytetin e Shqipërisë me fillim nga ora 20:00, Tirana do të përballet me Crvena Zvezdën, në kuadër të rundit kualifikues në Ligën e Kampioneve, shkruan Sheshi.

Tirana në këtë takim do të kërkojë vetëm fitore, ku është opsioni i vetëm për ngjitje sa më lartë në garat evropiane.

Megjithatë sipas bastoreve, favorit i kësaj ndeshje është Crvena Zvezda ku kuotizohet me vlerën 1,5. Ndërsa fitorja e Tiranës me vlerë 6.00, duke pasur shumë pak gjasa për kualifikim tutje.

Barazimi në këtë takim gëzon koeficentin 3.80.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments