No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Suarez, oferta nga Serie A e Premier League - opsion edhe PSG

Suarez, oferta nga Serie A e Premier League – opsion edhe PSG

“Nuk je në planet e mia”, ishin fjalët e Ronald Koeman dhe Luis Suarez e di që tani duhet të mendojë për një skuadër të re. Sulmuesi nuk është nga ata që dorëzohet, por me një trajner që ka pikëpamje të tjera nuk mund të bashkëpunojë.

Largimi nga Barcelona është zgjidhja më e mirë për të gjithë dhe ofertat për të nuk mund të mungojnë. Suarez është 33 vjeç dhe së fundmi Marc Overmas i ka bërë një telefonatë për të tentuar rikthimin tek Ajax në Holandë. Ky opsion nuk i intereson sulmuesit.

“Sport” shkruan se për Suarez ka oferta nga Serie A dhe Premier League, ndërkohë që një opsion është edhe kalimi te PSG. Gjithsesi francezët nuk janë të gatshëm të bëjnë marrëveshje me Barcelonën, por të presin sezonin e ardhshëm e ta marrin falas sulmuesin.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dy autogola dhe Messi “show”, Barcelona “manita” ndaj Getafes

Nuk e pati të lehtë sa duket nga rezultati, por Barcelona arriti të marrë tre pikë ndaj Getafes dhe të vazhdojë ndjeksjen...

Kosova VR siguron kalimin në Ligën e Dytë

Kampionati në Ligën e Tretë të futbollit kosovar ka për t’i zhvilluar edhe tri ndeshje deri në mbyllje të këtij edicioni, mirëpo...

Napoli turpëron Lazion

Napoli ka marrë një fitore spektakolare në shtëpi ndaj Lazios me shifrat e thella 5:2, duke i turpëruar kryeqytetasit.

Adnan Januzaj realizon gol për Sociedadin

Futbollisti shqiptar me pasaportë belge, Adnan Januzaj ka arritur të shënojë gol në sfidën që skuadar e tij Real Sociedad po e...

Recent Comments