No menu items!
Ballina FUTBOLLI MBARËKOMBËTAR Sonte vëmendja në "Air Albania", luhet Tirana - C. Zvezda

Sonte vëmendja në “Air Albania”, luhet Tirana – C. Zvezda

Tirana dhe Crvena Zvezda përballen me njëra tjetrën sot në turin e dytë kualifikues të Champions League. Takimi fillon në orën 20.00, në Air Albania dhe transmetohet edhe në televizionin kosovar, Dukagjini.

Bardheblutë kanë zhvillaur mbrëmë në orën 20.00 stërvitjen e fundit në prag të ndeshjes. Gjendja e lojtarëve është e mirë dhe të gjithë janë gati për të dhënë ndihmën e tyre. Pavarësisht nivelit të vështirësisë që ka kundërshtari, ekziston besimi se Tirana do kalojë tutje.

Kujtojmë që në turin e parë bardheblutë eleminuan Dinamon e Tbilisit me rezultatin 2-0.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dy autogola dhe Messi “show”, Barcelona “manita” ndaj Getafes

Nuk e pati të lehtë sa duket nga rezultati, por Barcelona arriti të marrë tre pikë ndaj Getafes dhe të vazhdojë ndjeksjen...

Kosova VR siguron kalimin në Ligën e Dytë

Kampionati në Ligën e Tretë të futbollit kosovar ka për t’i zhvilluar edhe tri ndeshje deri në mbyllje të këtij edicioni, mirëpo...

Napoli turpëron Lazion

Napoli ka marrë një fitore spektakolare në shtëpi ndaj Lazios me shifrat e thella 5:2, duke i turpëruar kryeqytetasit.

Adnan Januzaj realizon gol për Sociedadin

Futbollisti shqiptar me pasaportë belge, Adnan Januzaj ka arritur të shënojë gol në sfidën që skuadar e tij Real Sociedad po e...

Recent Comments