No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Puyol mesazh lamtumire për Messin, ish-kapiteni mbështet kapitenin!

Puyol mesazh lamtumire për Messin, ish-kapiteni mbështet kapitenin!

Largimi i Lionel Messit nga Barcelona duket më afër se kurrë. Mediet spanjolle e bëjnë thuajse të sigurt largimin e argjentinasi nga klubi që u rrit dhe fitoi gjithçka.

Ish-kapiteni Carles Pyol ka menduar që t’i hedhë më shumë benzinë zjarrit dhe të krijojë më shumë paqartësi. Ai shkruan në Twitter: “Respekt dhe admirim për ty Leo. Ke gjithë mbështetjen time, mik”.

Fjali që duken si një mesazh lamtumire. Messi doli kundër presidentit Bartomeu, por ky i fundit nuk u largua nga skuadra katalanase.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments