No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Përfundon mbledhja, merret vendimi për të ardhmen e Contes

Përfundon mbledhja, merret vendimi për të ardhmen e Contes

Ka përfunduar pas më tepër se 3 orësh takimi mes presidnetit të Interit Stiven Zhang, trajnerit Antonio Conte dhe drejtuesve të klubit zikaltër, ndërsa pak më parë klubi milanez ka shpërndarë një komunikatë.

Të mbledhur për të diskutuar mbi të ardhmen e Antonio Contes, drejtuesit dhe trajneri duket se kanë vendosur të vijojnë së bashku, pasi vetë klubi ka njoftuar se në takimin e sotëm u hodhën bazat për diçka të tillë.

“Takimi i sotëm mes Klubit dhe Antonio Conte ishte konstruktiv, në emër të vazhdimësisë dhe ndarjes së strategjisë për të ardhmen. Në të u hodhën bazat për të vazhduar projektin së bashku”, thuhet në komunikatën e Interit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments