No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Gjendje e jashtëzakonshme te Barça, shumë dorëheqje!!!

Gjendje e jashtëzakonshme te Barça, shumë dorëheqje!!!

Situatë emergjente te Barcelona, pas kërkesës së Lionel Messit për t’u larguar nga klubi.

Mediet në Spanjë raportojnë se ka përfunduar mbledhja e bordit të drejtorëve te Barcelona.

Disa prej tyre sipas raportimeve tashmë kanë dhënë dorëheqjen, ndërsa disa të tjerë kanë propozuar një mocion mosbesimi kundër Bartomeut.

Gjithashtu ka raportime se Bartomeu edhe po mendon dorëheqjen, për të ndikuar te Lionel Messit që të ndryshojë mendimin.

Lionel Messi është lojtari më i mirë në histori të Barcelonës, dhe largimi i tij, do të ishte një shok për katalanët.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dy autogola dhe Messi “show”, Barcelona “manita” ndaj Getafes

Nuk e pati të lehtë sa duket nga rezultati, por Barcelona arriti të marrë tre pikë ndaj Getafes dhe të vazhdojë ndjeksjen...

Kosova VR siguron kalimin në Ligën e Dytë

Kampionati në Ligën e Tretë të futbollit kosovar ka për t’i zhvilluar edhe tri ndeshje deri në mbyllje të këtij edicioni, mirëpo...

Napoli turpëron Lazion

Napoli ka marrë një fitore spektakolare në shtëpi ndaj Lazios me shifrat e thella 5:2, duke i turpëruar kryeqytetasit.

Adnan Januzaj realizon gol për Sociedadin

Futbollisti shqiptar me pasaportë belge, Adnan Januzaj ka arritur të shënojë gol në sfidën që skuadar e tij Real Sociedad po e...

Recent Comments