No menu items!
Ballina KRYESORE Ballkani zyrtarizon Armend Thaçin

Ballkani zyrtarizon Armend Thaçin

Armend Thaqi është zyrtarizuar nga klubi i Ballkanit si përforcim i radhës për edicionin e ri.

Më poshtë postimi i klubit:

“Armend Thaqi, është futbollisti më i ri i FC Ballkanit.

Kemi kënaqësinë tē ju informojmë se mbrojtësi i djathtë Armend Thaqi sot ka vendosur që të na bashkohet për 2 sezonet e ardhëshme.

Thaqi do të prezantohet zyrtarisht në ambientet e klubit në ditët në vazhdim. 

Na priftë e mbara Armend”, konfirmon faqja zyrtare e Ballkanit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments