No menu items!
Ballina KRYESORE Armend Thaçi befason me klubin e ri!

Armend Thaçi befason me klubin e ri!

As tek Gjilani, e as tek Drita. Armend Thaçi do të shkojë tek Ballkani.

Gazeta Olle mëson se Thaçi i ka thënë ‘PO’, presidentit të klubit të Ballkanit, Arsim Kabashi.

Thaçi e ka pritur deri sot reagimin e Gjilanit, me të cilët ishte shumë afër transferimit.

Kapiteni i Prishtinës, në fund vendosi të pranojë ofertën e majme të klubit nga Suhareka.

Mbrojtësi i djathtë pritet që edhe zyrtarisht të nënshkruajë nesër, dhe më pas të bëjë prezantimin.

Një ditë më parë, ish-lojtari i Gjilanit konfirmoi për Gazetën Olle se nuk ka vazhduar me Prishtinën, tek të cilët ishte në dy vitet e fundit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments