No menu items!
Ballina SHOWBIZZ “Pooo”- Cristiano Ronaldo i propozon për martesë Georgina Rodriguez

“Pooo”- Cristiano Ronaldo i propozon për martesë Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez kanë nxitur thashethemet se janë fejuar.

Spekulimet nisën pasi çifti publikuan një foto të përbashkët në rrjetet sociale.

“Pooo”- shkroi partnerja e yllit të futbollit në përshkrimin e fotos, duke lënë të nënkuptohet se kishte pranuar propozimin e tij për martesë.

Më pas publikoi një tjetër foto, por këtë herë vetëm dhe mbante në dorë një trëndafil të kuq dhe në gishtin e fejesës ra në sy një unazë gjigande. Sipas thashetheme, kjo është unaza me të cilën portugezi i propozoi për martesë partneres së tij.

Georgina Rodriguez dukej mjaft sensuale e veshur me një fustan të kuq, që vendoste në pah format e saj bombastike trupore.

Ndërsa CR7 mbante veshur një këmishë të Louis Vuitton dhe pantallona fildishi.

Çifti janë prindër të një vajze 2-vjeçare, Alana Martina. Ndërkohë Cristiano Ronaldo ka edhe tre fëmijë të tjerë Cristiano Ronaldo Jr, 10 vjeç dhe binjakët e tij Eva dhe Mateo, 3 vjeç.

Edhe pse nuk është nëna e tyre biologjike, Georgina Rodriguez ka qenë një mama shembullore për ta.

Në fotot dhe videot e publikuara në rrjetet sociale, ajo ka treguar se është shumë e përkushtuar ndaj tyre dhe kujdeset shumë për ta.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Feronikeli humb, por Duro është i kënaqur me paraqitjen e ekipit!

Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, ka arsyetuar humbjen e skuadrës së tij ndaj Ballkanit. “Timonieri” i skuadrës nga Drenasi...

Drita fiton në “Riza Lushta”, ruan distancën me Ballkanin e Prishtinën

Goli i Festim Alidemës nga penalltia në minutën e 53-të, ia ka siguruar 3 pikë shumë të rëndësishme skuadrës së Dritës e...

Recent Comments