No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Pepe Reina drejt zyrtarizimit te Lazio: Zbulohet kontrata dhe rroga!

Pepe Reina drejt zyrtarizimit te Lazio: Zbulohet kontrata dhe rroga!

Pepe Reina së shpejti do të jetë një lojtar i ri i Lazios: siç raportohet nga La Gazzetta dello Sport, klubi bardhekaltër, në fakt ka arritur një marrëveshje me portierin spanjoll, i cili do të nënshkruajë një marrëveshje dy vjeçare me vlerë 1.6 milion euro plus shpërblime në sezon.

Marrëveshja me Milanin është gjithashtu afër: të dy klubet po diskutojnë nëse do të mbyllin marrëveshjen me një shitje me një çmim të ulët ose nëse do të zgjedhin përfundimin e kontratës së portierit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Edhe një medalje e madhe për Kosovën, Akil Gjakova në finale të Evropianit

Kosova ka siguruar edhe një medalje në Evropianin e xhudos në Lisbonë. Akil Gjakova ka kaluar në finale të kategorisë deri 73 kilogramë. Akili...

Ylli i Chelsea-t zbulon prapaskenën: Doja të tërhiqesha në moshën 17 vjeç

Jorginho, mesfushori i Chelsea-t, është rrëfyer në një intervistë të dhënë për Daily Mail. “Po të isha bërë një futbollist profesionist në Brazil, do të...

Akili i pathyeshëm, kalon në gjysmëfinale të Evropianit

Me katër fitore, një pa luftë, Akil Gjakova arrin në gjysmëfinale të Kampionatit Evropian, që po mbahet në Lisbonë të Portugalisë. Në çerekfinale mundi rusin...

Sot përballja e dy trajnerëve karizmatik

Superliga e Kosovës sot sjell dy përballje interesante. Llapi që po lufton për ekzistencë, viziton Gjilanin. Ismet Munishi si trajner i ‘Skifterave’ për herë të...

Recent Comments