No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Mbappe paralajmëron Bayernin, fjalë dhe për Neuer

Mbappe paralajmëron Bayernin, fjalë dhe për Neuer

Sulmuesi Kylian Mbappe foli para ndeshjes finale kundër Bayern Munchen. Futbollisti i PSG-së mendon se për t’u bërë më i miri duhet të mundesh më të mirët.

“Unë gjithmonë jam stërvitur dhe kam ëndërruar të luajë kundër më të mirëve. Për të qenë më i miri, duhet të mundësh më të mirin. Nesër do të jetë një ndeshje e madhe dhe duhet të luajmë me përkushtim dhe cilësi.

“Të luajmë lojën tonë, pasi jemi këtu ku jemi pikërisht se kemi luajtur lojën tonë. Të shohim se çfarë do të ndodhë dhe shpresojmë të fitojmë trofeun. Neuer? Të luash kundër Neuerit, një prej portierëve më të mirë të historisë së futbollit, është e vështirë”, – tha ai.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Presidentja Osmani: Xhudistet tona të arta me medalje e me shpirt, po e ngrisin Republikën tonë lart e më lart!

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka vlerësuar lartë punën e xhudistëve kosovarë në garat ndërkombëtare në veçanti, Distria Krasniqin. Krasniqi, sot fitoi medaljen...

Mundësia e larigimit të Haaland,Dortmund të gatshëm për zëvëndësimin e tij

Ka shumë ankth në shtëpinë e Borussia Dortmund. Erling Braut Haaland, sulmuesi i ri që ka çmendur gjithë Europën, mund të largohet nga klubi verdhezi...

Medalja e dytë për Kosovën, Nora Gjakova fiton të bronztën në Evropian

Nora Gjakova ka vazhduar serinë impresive në kampionatet evropiane. Pasi vjet nuk mori pjesë për shkak të koronavirusit, Nora të premten fitoi medaljen e...

Merret vendimi per kthimin e tifozëve në Seria A

Një hap i vogël drejt normalitetit: nga 1 maji i ardhshëm, në Serinë A do të kthehet publiku në stadiumet që janë në zonën...

Recent Comments