No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Lukaku thyen heshtjen, reagon pas humbjes me Sevillen

Lukaku thyen heshtjen, reagon pas humbjes me Sevillen

Romelu Lukaku komentoi humbjen e finales së Europa Leagues nga skuadra e Interit. Sulmuesi kryesor shënoi duke barazuar rekordin e Ronaldo fenomenit, por gjithçka ishte e kotë, pasi në fund zikaltrit nuk fituan trofeun.

Belgu ka zgjedhur të thyejë heshtjen dhe të tregojë emocionet e tij. “Çfarë ndodhi në finale më nervozoi shumë, por ne do të kthehemi më të fortë”.

Lukaku ishte një afrim i goditur nga skuadra e Antonio Contes dhe ka zhvilluar një sezon të mirë. Ai është përshtatur mirë në sulm së bashku me Lautaro Martinezin.

<

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments