No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Bayern surprizon PSG, Tuchel gjen liderin e skuadrës

Bayern surprizon PSG, Tuchel gjen liderin e skuadrës

PSG dhe Bayern Munchen do të duelojnë finalen mes tyre në Lisbonë. Të dy skuadrat kanë publikuar formacionet titullare dhe ka disa ndryshime interesante.

PSG do të ketë nga minuta e parë Keylor Navasin në portë. Ai do të rikthehet pas dëmtimit që e mbajti jashtë gjysmëfinales. Pjesa tjetër e ekipit nuk ndryshon me Verratin që mbetet sërish në stol, po ashtu dhe Icardi.

Bayern Munchen ka ndryshuar diçka, pasi Coman e nis nga minuta e parë. Perisic e nis nga stoli, duke qenë një lëvizje e rëndësishme në formacionin e skuadrave.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Manchester City blindon Foden me një rrogë marramendëse

Phi Foden ka shpërthyer. Në përballjen e dyfishtë kundër Borussia Dortmund në çerekfinalet e Champions League ka qenë vendimtar në të dy ndeshjet, për...

Musaila realizon dy gola, Bayern fluturon (VIDEO)

Bayern Munich e mbyll pjesën e parë në fushën e Wolfsburg me rezultatin 3-1. https://streamable.com/7jwios Pas fillimit super të djemve të Hansi Flick me golin e...

Edhe një medalje e madhe për Kosovën, Akil Gjakova në finale të Evropianit

Kosova ka siguruar edhe një medalje në Evropianin e xhudos në Lisbonë. Akil Gjakova ka kaluar në finale të kategorisë deri 73 kilogramë. Akili...

Ylli i Chelsea-t zbulon prapaskenën: Doja të tërhiqesha në moshën 17 vjeç

Jorginho, mesfushori i Chelsea-t, është rrëfyer në një intervistë të dhënë për Daily Mail. “Po të isha bërë një futbollist profesionist në Brazil, do të...

Recent Comments