No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Barcelona gjen qendërmbrojtës me kosto zero, anglezët i prishin punë

Barcelona gjen qendërmbrojtës me kosto zero, anglezët i prishin punë

Arsenali dhe Barcelona kanë nisur përplasjet për të firmosur me mbrojtësin Malang Sarr. 21-vjeçari u largua si futbollist i lirë nga Nice dhe tani mbetet në kërkim të një ekipi të ri dhe projekti bindës.

Sarri nuk rinovoi me klubin francez, pavarësisht se iu ofrua një mundësi e tillë. Futbollisti ishte një nga shtyllat kryesore të Nice në sezonin e kaluar dhe tërhoqi vëmendjen e shumë klubeve me paraqitjet e tij.

Barcelona ka shumë probleme, pasi në qendër të mbrojtjes vuan shumë. Humbja turpëruese me Bayern Munchen vuri në pah nevojën për një qendërmbrojtës. Sarr mund të jetë një afrim i goditur për katalanasit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Feronikeli humb, por Duro është i kënaqur me paraqitjen e ekipit!

Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, ka arsyetuar humbjen e skuadrës së tij ndaj Ballkanit. “Timonieri” i skuadrës nga Drenasi...

Drita fiton në “Riza Lushta”, ruan distancën me Ballkanin e Prishtinën

Goli i Festim Alidemës nga penalltia në minutën e 53-të, ia ka siguruar 3 pikë shumë të rëndësishme skuadrës së Dritës e...

Recent Comments