No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Presidenti i Interit befason pas humbjes në finale

Presidenti i Interit befason pas humbjes në finale

Presidenti i Inter-it, Steven Zhang, ka folur për Sky-in pas finales së Europa League të humbur 3-2 nbga skuadra e tij.

“Kjo mbrëmje është për operatorët e shëndetësisë që po na lejojnë të shkojmë përpara”, ka thënë ai.

“Bilanci është shumë pozitiv, duke parë gjithë sezonin. Humbja dhe fitorja janë pjesë e futbollit, por të arrish një finale dhe të japësh gjithçka që ke na bën të ndihemi optimistë për të ardhmen”.

“Lojtarët dhe stafi teknik po bëjnë një punë shumë të mirë. Shumë shpejt do të fillojmë të planifikojmë të ardhmen”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments