No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Lajme të këqija për Ronaldo-n, Fenomeni përfundon në izolim

Lajme të këqija për Ronaldo-n, Fenomeni përfundon në izolim

Për momentin nuk ka asnjë shqetësim, por Fenomeni Ronaldo, presidenti i Valladolid, do të duhet të qëndrojë në izolim pasi ka qenë në kontakt me një person që ka rezultuar pozitiv ndaj coronavirus-it.

Ish-sulmuesi do të duhet të heqë dorë nga një mbrëmje të organizuar me Grupin Santander ku duhej të ndiqte finalen e Champions League me një fitues fatlum.

Ronaldo duhej ta ndiqte finalen e madhe mes PSG-së dhe Bayern-it në Ibiza dhe bashkë me të duhej të ishte edhe një fitues fatlum.

Fatkeqësisht, për shkak të normave të sigurisë, autoritetet spanjolle kanë vendosur që gjithçka të anulohet dhe kanë detyruar Fenomenin të qëndrojë në shtëpinë e tij.

Ronaldo ka rezultuar negativ pas tamponit, por do të jetë i detyruar ta ndjekë finalen nga shtëpia si masë parandaluese.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments