No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Navas zbulon sekretin e triumfit

Navas zbulon sekretin e triumfit

Kapiteni i Sevilla-s, Jesus Navas, ka komentuar fitoren e Europa League të marrë nga skuadra e tij kundër Inter-it mbrëmjen e sotme.

“Kjo skuadër e meriton. Kemi luftuar gjithë vitin dhe ia kemi dalë mbanë. Tifozët e meritonin”, ka thënë Navas pas ndeshjes.

“Fakti që do ta ngre trofeun si kapiten i Sevilla-s do të thotë shumë për mua, për miqtë që nuk janë më këtu, si Reyes”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Reagon Dajaku: Mos përhapni dezinformata, nuk e kam refuzuar Kosovën

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane, Leon Dajaku ka reaguar përmes një postimi në Instagram duke deklaruar se ende nuk ka vendosur se...

Kombëtarja shqiptare, 3 milionë euro për Botërorin! Zbulohet premioja nga FSHF për kualifikimin historik

Shqipëria ka nisur edicionin kualifikues drejt Botërorit, “Katar 2022”. Në tri takimet e para, kuqezinjtë kanë bërë “detyrat e shtëpisë” sa u takon...

Mbyllet pa fitues ndeshja Everton – Tottenham

Me ndeshjen Everton – Tottenham që është zhvilluar sonte është hapur java e 32-të në Premierligën angleze. Sfida ashtu...

Kurti: Xhudistet janë bërë sinonim i fitoreve dhe gëzimeve tona

Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar xhudistet tona, Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për suksesin e arritur në Kampionatin Evropian në Lisbonë. Distria fitoi medaljen...

Recent Comments