No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Tronditet Barça, Messi e mendon seriozisht largimin

Tronditet Barça, Messi e mendon seriozisht largimin

Leo Messi ka ndërprerë pushime për të folur me Ronaldo Koeman, trajneri i ri i Barcelona-s, dhe, sipas radios katalanase RAC 1, ylli argjentinas mësohet të ketë thënë se “nuk është i qartë për të ardhmen e tij te Barça”.

Sipas RAC 1, Messi i ka thënë trajnerit holandez se, në këtë moment, “e shikon veten më shumë jashtë sesa brenda klubit dhe se është i vetëdijshëm për vështirësitë që mund të ketë për t’u larguar për shkak të kontratës së tij”.

Radioja katalanase ka shtuar se Barcelona ka deklaruar se “futbollisti ka një kontratë dhe se nuk do të bëjë asnjë koment mbi takimin e Messi-t dhe trajnerit”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Llapi arrin në finale të Kupës, një hap larg ëndrrës evropiane

Llapi është kualifikuar në finalen e Kupës së Kosovës në futboll. Skuadra e trajnerit Tahir Batatina, barazoi 2:2 të mërkurën në Podujevë kundër Prishtinës,...

Andrea Agnelli i urryer i madh, pritet revolucion tek Juventusi

Të jesh i urryer, sepse je president i Juventusit, është normale. Andrea Agnelli, megjithatë, papritmas e pa veten armiku numër një publik në të...

Agnelli pranon se Superliga Evropiane mori fund

Andrea Agnelli, presidenti i Juventusit ka pranuar se Superliga Evropiane nuk mund të vazhdojë siç ishte planifikuar pa gjashtë klubet nga Premier League. Agnelli...

Ceferin i lumtur: E admirueshme ta pranosh gabimin, vazhdojmë së bashku

Sot në mëngjes, presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin, tha fjalën e tij mbi njoftimin zyrtar për shtyp se klubet u tërhoqën nga...

Recent Comments