No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Messi ndërpret pushimet, takim kokë më kokë me Koeman

Messi ndërpret pushimet, takim kokë më kokë me Koeman

Sikurse njofton “Sport”, gazeta katalanase, Leo Messi dhe Ronald Koeman janë duke u takuar në Barcelonë, për të adresuar situatën e yllit argjentinas në klubin Blaugrana. Hollandezi kërkoi të takohej urgjent me kapitenin, teksa performancën e tij të parë si trajner i katalanasve e ka filluar me “samitin” që po zhvillohet në Barcelonë.

Messi ndërpreu pushimet e tij për tu rikthyer në Barcelonë dhe për të folur me trajnerin e ri. Kjo ishte një çështje parësore për të gjithë. Leo është akoma shumë i prekur nga eliminimi në Ligën e Kampionëve, me humbjen poshtëruese 8-2 ndaj Bayern Munich, ndaj janë ngritur shumë dyshime për vazhdimin e tij te Barça. Koeman po i prezanton projektin e tij dhe shpreson ta bindë që të qëndrojë dhe të jetë “lokomotiva” e Blaugrana-ve.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments