No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Lajm shpresëdhënës: Ndeshja Tre Penne - Gjilani zhvillohet nesër

Lajm shpresëdhënës: Ndeshja Tre Penne – Gjilani zhvillohet nesër

Klubi i Gjilanit ka dhënë një lajm shpresëdhënës për tifozët e tij dhe opinionin e gjerë kosovar. Në fakt, gjilanasit kanë bërë të ditur që ndeshja ndaj Tre Pennes do të zhvillohet nesër, derisa futbollistët bardhekuq do të ri-testohen.

UEFA njofton se ndeshja do të zhvillohet ditën e nesërme, ku para zhvillimit të saj do të ritestohen të githë futbollistët dhe stafi, përveç rastit i cili ka dalur pozitiv në testimin e djeshem. Për orën dhe detajet e tjera do të ju informojmë në vijim”, njofton Gjilani.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments