No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Konfirmohet termini i ri i ndeshjes Tre Penne - Gjilani

Konfirmohet termini i ri i ndeshjes Tre Penne – Gjilani

Është konfirmuar orari i ri për ndeshjen Tre Penne – Gjilani, që zhvillohet në kuadër të kualifikimeve për Ligën e Evropës.

Tre Penne ka bërë të ditur që takimi luhet nesër prej orës 20:00, e jo siç ishte paraparë fillimisht në orën 18:00.

Ndryshe, Gjilani u bë skuadra e tretë kosovare pas Dritës dhe Prishtinës që ndeshja i anulohet për shkak të rasteve me Covid-19.

Lajmi ka bërë bujë dhe ka ngjallë shumë reagime në Twitter.

Një prej postimeve më interesante ishte ai i redaktorit të mediumit prestigjioz ESPN, Dale Johnson.

”Het-trik! Që të tri ndeshjet e skuadrave kosovare janë shtyrë për shkak të rasteve pozitive me Covid-19.

Ndeshja e Gjilanit në San Marino ndaj Tre Pennes do të luhet të premten”, shkruan mes tjerash ai.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Manchester City blindon Foden me një rrogë marramendëse

Phi Foden ka shpërthyer. Në përballjen e dyfishtë kundër Borussia Dortmund në çerekfinalet e Champions League ka qenë vendimtar në të dy ndeshjet, për...

Musaila realizon dy gola, Bayern fluturon (VIDEO)

Bayern Munich e mbyll pjesën e parë në fushën e Wolfsburg me rezultatin 3-1. https://streamable.com/7jwios Pas fillimit super të djemve të Hansi Flick me golin e...

Edhe një medalje e madhe për Kosovën, Akil Gjakova në finale të Evropianit

Kosova ka siguruar edhe një medalje në Evropianin e xhudos në Lisbonë. Akil Gjakova ka kaluar në finale të kategorisë deri 73 kilogramë. Akili...

Ylli i Chelsea-t zbulon prapaskenën: Doja të tërhiqesha në moshën 17 vjeç

Jorginho, mesfushori i Chelsea-t, është rrëfyer në një intervistë të dhënë për Daily Mail. “Po të isha bërë një futbollist profesionist në Brazil, do të...

Recent Comments