No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Avancojnë negociatat Milan-Ibra

Avancojnë negociatat Milan-Ibra

Është e qartë se negociatat midis Milan dhe Zlatan Ibrahimovc nuk po shkojnë aq mirë sa pritej.

Problemi qëndron te paga e Ibras. Gjiganti suedez kërkon jo më pak se 7 milionë euro për të qëndruar te kuqezinjtë, ndërsa këta të fundit nuk dukej se donin të ofronin aq shumë për sulmuesin, duke vlerësuar shumën e  5 milionë eurve si të duhurën.

Mirëpo në fund, duket se klubi milanez është dorëzuar dhe ka rënë dakord me kërkesat e 38 vjeçarit. Sipas “La Gazzetta dello Sport” , kuqezinjtë janë të gatshëm t’i ofrojnë Ibras plot 6 milion € në sezon.

Tashmë pritet vetëm përgjigja e futbollistit suedez, që pritet të jetë pozitive.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments