No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Anulohet edhe ndeshja Tre Penne - Gjilani!!!

Anulohet edhe ndeshja Tre Penne – Gjilani!!!

Është anuluar edhe ndeshja mes Tre Pennes dhe Gjilanit.

Një futbollist i Gjilanit ka rezultuar pozitiv në testet për “Covid-19”.

Lajmi e ka dhënë skuadra e San Marinos, Tre Penne.

Zyrtarët e UEFA-s kanë marrë vendim për ta anuluar ndeshjen.

Pas pak Gjilani do të dalë me një njoftim zyrtar.

Ndeshja është dashur të luhet sot në ora 21:00.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Andrea Agnelli i urryer i madh, pritet revolucion tek Juventusi

Të jesh i urryer, sepse je president i Juventusit, është normale. Andrea Agnelli, megjithatë, papritmas e pa veten armiku numër një publik në të...

Agnelli pranon se Superliga Evropiane mori fund

Andrea Agnelli, presidenti i Juventusit ka pranuar se Superliga Evropiane nuk mund të vazhdojë siç ishte planifikuar pa gjashtë klubet nga Premier League. Agnelli...

Ceferin i lumtur: E admirueshme ta pranosh gabimin, vazhdojmë së bashku

Sot në mëngjes, presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin, tha fjalën e tij mbi njoftimin zyrtar për shtyp se klubet u tërhoqën nga...

Pas tërheqjes së anglezëve, Superliga pezullohet zyrtarisht: Do ta rimodelojmë projektin

Nga siguria totale në zbritjen vertikale. Për disa orë projekti i Superligës u shemb në vetvete. Protesta të gjalla nga trajnerë dhe...

Recent Comments