No menu items!
Ballina KRYESORE Zyrtare: Alban Ramadani përforcon Llapin

Zyrtare: Alban Ramadani përforcon Llapin

Skuadra e Llapit ka vazhduar t’i përforcojë radhët e veta për edicionin e ri që është paraparë të nisë më 12 shtator. Në fakt, pas Liridon Lecit, Llapi sot ka prezantuar mesfushorin defanziv me karrierë evropiane, Alban Ramadani, i cili ka nënshkruar kontratë 1 vjeçare me klubin llapjan.
“Alban Ramadani është 25 vjeç, i lindur më 10.09.1994 në Genevë të Zvicrës, i gjatë 1.84 m. Ramadani pjesën më të madhe të karrierës e ka kaluar në ekipet zvicerane si: Servette FC U21, FC Stade Nyonnais, FC Chiasso, FC United Zürich, SC YF Juventus, Etoile Carouge si dhe në Itali tek skuadrat: Calcio Padova, Pordenone Calcio dhe SS Maceratese 1922. Mirësevjen Alban”, shkruan faqja zyrtare e Llapit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Barcelona fiton Kupën e Spanjës, turpëron në finale Athletic Bilbaon

Barcelona është fitues e trofeut të Kupës së Spanjës. Kataluanasit të udhëhequr nga Lionel Messi kanë triumfuar bindshëm me rezultat 4:0, për...

Messi dy gola në 4′ minuta

Nuk mund të mungonte ai, Leo Messi! Finalja e Kupës së Mbretit në Spanjë ka dhuruar spektakël nga ekipi i Barcelona-s, që pas një...

GOLI i VITIT! Nga Turqia vjen diçka e jashtëzakonshme, as në ‘Play Station’ ndoshta

Galatasaray ka fituar sot jashtë fushë në Izmir përballë ekipit vendas duke vazhduarkështu garën për titull që për momentin sheh Besiktas në...

Gol fantastik nga Bajrami, Empoli afër rikthimit në Serie A

Futbollisti shqiptar Nedim Bajrami po vazhdon me formën  e mirë te Empoli, duke e drejtuar skuadrën drejt Serie A.

Recent Comments