No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR RTK konfirmon transmetimin e ndeshjes Lincoln Red Imps – Prishtina

RTK konfirmon transmetimin e ndeshjes Lincoln Red Imps – Prishtina

Radio Televizioni i Kosovës ka bërë të ditur se sot do ta bëjë transmetimin e ndeshjes së rrethit parakualifikues për Europa League ndërmjet skuadrës nga Gjibraltari, Lincoln Red Imps dhe skuadrës fituese të Kupës së Kosovës, Prishtinës. Ndeshja fillon në orën 18:00, por paraprakisht RTK do të ketë edhe një emision special kushtuar kësaj ndeshje me analistë të ftuar, që do të nisë në orën 17:20. Lajmin e ka bërë të ditur faqja zyrtare Sporti në RTK në facebook.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments