No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Joe Hart rikthehet në Londër, firmos për dy vite me Tottenham

Joe Hart rikthehet në Londër, firmos për dy vite me Tottenham

Joe Hart do ta vijojë karrierën në Premier League. Portieri 33-vjeçar ka nënshkruar për dy vite me Tottenham dhe do të jetë nën urdhrat e trajnerit Jose Mourinho. Klubi londinez e ka zyrtarizuar këtë lëvizje.

Hart vjet ishte pjesë e Burnley, ndërkohë që në shkuarën ka mbrojtur portën e Manchester City për nëntë vite. Gjithashtu ai ka luajtur edhe me West Ham United në Premier League, si dhe ka provuar një eksperiencë në Serie A me Torinon.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Feronikeli humb, por Duro është i kënaqur me paraqitjen e ekipit!

Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, ka arsyetuar humbjen e skuadrës së tij ndaj Ballkanit. “Timonieri” i skuadrës nga Drenasi...

Drita fiton në “Riza Lushta”, ruan distancën me Ballkanin e Prishtinën

Goli i Festim Alidemës nga penalltia në minutën e 53-të, ia ka siguruar 3 pikë shumë të rëndësishme skuadrës së Dritës e...

Recent Comments