No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Fati i ndeshjes Lincoln -Prishtina në duart e UEFA-s

Fati i ndeshjes Lincoln -Prishtina në duart e UEFA-s

Përfundimisht ndeshja mes Lincoln Red Impsit dhe FC Prishtinës nuk do të zhvillohet gjatë ditës së sotme.

Zyrtari i klubit prishtinas, Kushtrim Sopa ka konfirmuar në “RTK” se ndeshja është pezulluar dhe se po pritetet një konfirmim i fundit nga UEFA për fatin e kësaj ndeshje.

Lexo Edhe:Zyrtare: Gjibraltari anulon ndeshjen e Europa Ligës në mes Lincoln -FC Prishtina

Futbollistët e FC Prishtinës janë lënë jashtë hotelit ku ishin vendosur.

Futbollistët që drejtohen nga Armend Dallku po presin për t’u nisur drejt aeroportit të Gjibraltarit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Merret vendimi per kthimin e tifozëve në Seria A

Një hap i vogël drejt normalitetit: nga 1 maji i ardhshëm, në Serinë A do të kthehet publiku në stadiumet që janë në zonën...

Skandal: Prindërit zbulojnë menaxherin e klubit që u dërgonte foto nudo fëmijëve të tyre

Shtatë sportistë të mitur kanë rënë pre e provokimeve të një 30-vjeçari, menaxher i një klubi sportiv, i cili u dërgonte foto...

Distria Krasniqi fiton medaljen e artë në Evropian

Distria Krasniqi e ka fituar për herë të parë medaljen e artë në Kampionatin Evropian të xhudos. Në Kampionatin që po mbahet në Lisbonë të...

Babai i Haaland:“Doni birin tim? Paguani 35 milionë euro për sezon!”

Sipas raportimit nga ‘Goal.com’ – Mino Raiola dhe babai i Erling Braut Haaland i dhanë një klubi të Premier League që ditët e fundit...

Recent Comments