No menu items!
Ballina KRYESORE Drita konfirmon largimin e katër lojtarëve: Faleminderit kampiona!

Drita konfirmon largimin e katër lojtarëve: Faleminderit kampiona!

Drita ka konfirmuar largimin e katër futbollistëve, përmes një njoftimi të publikuar sot.

Gjilanasit kanë falënderuar për kontributin e dhënë në skuadrën e tyre Lecin, Shabanin, Memën dhe Tafilovskin.

“Klubi jone FC DRITA ka perfunduar bashkepunimin me lojtaret si Bunjamin Shabani, Darko Tofiloski, Liridon Leci dhe Lirim Mema.

Lojtareve si Darko Tofiloski dhe Liridon Leci ju ka skaduar kontrata me klubin ndersa Bunjamin Shabani dhe Lirim Mema edhe pse kishin kontrate edhe per nje vit tjeter, me marreveshje te dyanshme jemi dakorkuar qe ti ndajm rruget ndoshta edhe per shkak te hapsires se vogel qe kishin ne ndeshje.

Ne si klub, i falemderojme shume per kontributin e dhene dhe ju deshirojme shume suksese ne vazhdim te karrieres se tyre”, njofton Drita.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër Chelseat

Mesfushori uruguaian i Real Madridit, Fede Valverde ka rezultuar pozitiv në testimin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të...

Dortmund zgjedh ish-yllin e Milan si zëvendësues të Haaland

Erling Haaland është vënë në shënjestër të klubeve të mëdha të Europës. Nëse norvegjezi do të largohet nga Dortmund në merkaton e verës, verdhezinjtë duket...

Llapi arrin në finale të Kupës, një hap larg ëndrrës evropiane

Llapi është kualifikuar në finalen e Kupës së Kosovës në futboll. Skuadra e trajnerit Tahir Batatina, barazoi 2:2 të mërkurën në Podujevë kundër Prishtinës,...

Andrea Agnelli i urryer i madh, pritet revolucion tek Juventusi

Të jesh i urryer, sepse je president i Juventusit, është normale. Andrea Agnelli, megjithatë, papritmas e pa veten armiku numër një publik në të...

Recent Comments