No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Di Maria: I mundëm që në minutën e parë!

Di Maria: I mundëm që në minutën e parë!

Argjentinasi Angelo Di Maria ishte një nga lojtarët më të mirë të PSG-së në ndeshjen e sotme. Ai shënoi një gol dhe dha asistin e golit të parë për Marquinhon pas një pasimi fantastik.

Sulmuesi i krahut foli pas ndeshjes duke pranuar supermacinë e skuadrës së tij ndaj kundërshtarit. “Ne i mundëm ata që në minutën e parë të sfidës. Jemi të kënaqur me paraqitjen tonë dhe fitoren. Kemi dhënë maksimumin dhe dua të përgëzoj djemtë. Duam fitimin e trofeut”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments