No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Ronaldo në shitje: Juve i vendos çmim, PSG gati të paguajë!

Ronaldo në shitje: Juve i vendos çmim, PSG gati të paguajë!

Juventusi nuk e konsideron më si të pashitshëm Cristiano Ronaldon. Ylli portugez mund të largohet nga skuadra italiane, pasi kampionët e Italisë duan të rregullojnë bilancat e tyre ekonomike që janë me minus që pas afrimit milioner të Ronaldos.

Juvja nuk ka bërë progres në Champions League dhe kjo ka dëmtuar goxha italianët. PSG nga krahu tjetër po monitoron skuadrën dhe është gati që ndërhyjë për ta rrëmbyer portugezin.

Ata janë gati të ofrojnë rreth 55 milionë euro për 35-vjeçarin dhe interesant është fakti që italianët janë gati të pranojnë. Menaxheri Jorge Mendes po punon në një lëvizje të tillë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër Chelseat

Mesfushori uruguaian i Real Madridit, Fede Valverde ka rezultuar pozitiv në testimin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të...

Dortmund zgjedh ish-yllin e Milan si zëvendësues të Haaland

Erling Haaland është vënë në shënjestër të klubeve të mëdha të Europës. Nëse norvegjezi do të largohet nga Dortmund në merkaton e verës, verdhezinjtë duket...

Llapi arrin në finale të Kupës, një hap larg ëndrrës evropiane

Llapi është kualifikuar në finalen e Kupës së Kosovës në futboll. Skuadra e trajnerit Tahir Batatina, barazoi 2:2 të mërkurën në Podujevë kundër Prishtinës,...

Andrea Agnelli i urryer i madh, pritet revolucion tek Juventusi

Të jesh i urryer, sepse je president i Juventusit, është normale. Andrea Agnelli, megjithatë, papritmas e pa veten armiku numër një publik në të...

Recent Comments