No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Prishtina e ‘kompletuar’ mbërrin në Gjibraltar

Prishtina e ‘kompletuar’ mbërrin në Gjibraltar

Prishtina ka mbërritur në Gjibraltar, ku nesër do të takohet me Lincoln Red Imps, e vlefshme për rundin parakualifikues në Ligën e Evropës.

Klubi ‘bardhekaltër’ ka ateruar në aeroportin e Gjibraltarit. Këtë e ka konfirmuar edhe, Endrit Krasniqi në llogarinë e tij, i cili ka postuar një foto në rrjetin social Facebook, shkruan GazetaSheshi.

Skuadra ‘kryeqytetas’ ka udhëtuar e kompletar. Ndërsa, takimi Lincoln Red Imps – Prishtina zhvillohet me 18 gusht nga ora 18:00.

/GazetaSheshi/

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments