No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Liridon Leci arrin marrëveshje me klubin e Superligës, prezantimi së shpejti!

Liridon Leci arrin marrëveshje me klubin e Superligës, prezantimi së shpejti!

Liridon Leci është bërë me skuadër të re pas largimit nga Drita.

Gazeta Olle përmes burimeve mëson që ai ka arritur marrëveshje me klubin e Llapit.

Prezantimi i tij në stadiumin “Zahir Pajaziti” pritet të bëhet së shpejti.

Leci mbylli një aventurë të jashtëzakonshme me Dritën e Gjilanit.

Për tri vjet, ai fitoi dy herë titullin kampion dhe një herë Superkupën.

Përkundër largimit, Leci mbetet një prej lojtarëve më të dashur nga tifozët e Dritës. /Gazeta Olle/

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Recent Comments